IP:
   on:  o:  w:
Imieniny:

KONKURS

------------------------------------------------------------------------------------------------

ZGODA:

Wyrażam zgodę na nieodpłatne prawo do wykorzystania przez Organizatora/ Parafię pw. MBNP w Kamienicy Królewskiej/ prac do druku w dowolnej liczbie publikacji i nakładzie, fotografii tych prac, umieszczania w Internecie . Jednocześnie przyjmuje do wiadomości, że przesłane zdjęcie (praca plastyczna) do konkursu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych autora zdjęcia (pracy plastycznej), przy zachowaniu zasad określonych w ustawie o ochronie danych osobowych.

podpis..........................................

ZGODA - Plik do pobrania
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8

Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Kamienicy Królewskiej